SMS oznámení o narození miminka

 

Prcek už je venku, nalejte si sklenku. Jmenuje se Jiříček, zatím je ho kousíček (váha, délka)... Přišel na svět před chvilkou(čas), za tátou a maminkou.

 

Přišlo to náhle, konečně pláč, srdce nám jihne, když vidíme jeho tvář. Michálek drahý, nastaví líčka a pak se usměje a napije mlíčka. Bouchejte šampaňský, slavte i za nás, my jsme teď rodiče, čekáme na Vás!

 

Uteklo to jako nic, Honzík křičí z plných plic. Je na světě teprv chvíli, vykouk na nás s.... kily, k tomu ... cenťáků, všichni tři jsme v pořádku.

 

Princeznička Beata už vykoukla do světa. Je jí málo, maličko (váha, délka), je však naše zlatíčko. Konečně už jsme rodina, dejte si na nás hlt vína.

 

Houpy, houpy, měl jsem roupy, rozhod jsem se kouknout ven, tak vám přeju dobrý den... je mě ...kila a ... cenťáků - a říkat mi prý budou Michálku.

 

Koukněte na Karolínku, zvědavá je na maminku - dnes ji prvně spatřila - ... měřila a ... vážila. Krásná je jako slunéčko, už otevřte si vínečko!

 

Benedikt dnes prohodil, že by se rád narodil - no a tak ho máme tady, ten náš poklad nad poklady. Měří... cm a váží... kila, tak už ho zapijte, ať nám prospívá.

 

Barunka vyklouzla z bříška, co to máme za kulíška? Zatím jenom brouká tiše, ať maminka rychle píše - mám ... cm a ...kila, už abych s vámi rychle byla.

 

Letí zpráva z porodnice, že je nás o jednu více. Šli jsme na to od lesa, říkáme jí Vanesa. Váží ... kila a měří... cm, tak si s ní společně připijme... mlékem.

 

Adrianka už se diví, proč je kolem tolik lidí - dnes její velký den, vykoukla nám z bříška ven. ...délka, ... váha, všichni jsme v pořádku, holčička zdravá.

 

Přišlo na svět miminko, je ho málo, malinko (váha, míra). Dražší nám je nad poklady, tak Natálko, vítej tady.

 

Do světa už letí zpráva, že tu Vojta poplakává. Malinký je ještě dosti (váha, výška), poroste nám do radosti.

 

V náruči mi spinká naše Kateřinka. Na svět přišla před chvilkou, už se těší s maminkou. Měří... cm a ...g váží, všem se nám společně moc dobře daří.

 

Do světa křičí z plných plic, ať každý ví, že je nás víc. ...cm měří, ...kg váží, koukáš? Jo, a říkat mu budou Lukáš.

 

Na mou duši, na mou věru, ode dneška máme dceru. Říkáme jí Nikolka, už teď je to šikulka. 90-60-90 míry sice nemá - pro nás jsou však nejkrásnější tato čísla: míra, váha.

 

Vyoukla na svět Adélka růžovoučká jak pastelka. Už se hlásí z plných plic, je nás teď o jednu víc (míra, váha). Že je holka jako cumel, bude mít ženichů chumel.

 

Na svět koukla Verunka, naše první dcerunka. Je to děvče jako květ(váha, míra), můžete nám závidět. Na světě je malou chvilku(doba narození), usmívá se na maminku.

 

Tadeášek na svět kouká, tichounce si k tomu brouká. Je to sice chlap jak buk (váha, míra), teď už ale ani muk - ať nám zase chvilku spinká, ať má sílu i maminka.

 

Kdopak se to na jaře bude vozit v kočáře? Naše malá Terezka, narodila se dneska. Je to prcek jako nic (......), přesto křičí z plných plic.

 

Synáčka už máme tady, začíná nám křičet hlady. Ať roste jak to má být - jdu ho rychle nakrmit. Jmenuje se Davídek, je ho zatím ždibínek (....)

 

Sárinka se rozhodla, že chce být svou vlastní paní, proto na svět nahlédla - a vejde se nám do dvou dlaní (....) Ona i mamka jsou v pořádku, broukají si první pohádku.

 

Marcelka kouká na maminku, pak se jí schová na chvilinku - paní doktorka váží a měří, a pak nám tato čísílka svěří: ..... Užíváme si, že jsme spolu, vy dejte si kapku alkoholu.

 

Nicol (...) a Jakub (...) přišli k nám před chvilkou k veliké radosti tatínka s maminkou. Radujte se spolu s námi, my jsme spokojení, zdraví.

 

"Hurá! Tak už konečně vím, jak vypadá mamka zvenku. Jmenuji se....., narodil(a) jsem se....., vážím...., měřím.... mamka to přežila, taťka taky."

 

"Ahoj, tak jsem tu! Píše za mě maminka, neboť já jsem  ještě malinká. Jmenuji se ...., narodila jsem se dnes v ...., měřím...., vážím.... A mamina i já jsme v pořádku."

 

"Nejkrásnější ze všech dárků,
dává život do kočárku.
V jednom z nich teď tiše dýchá,
naše štěstí, naše pýcha.
+ jmenuji se.......narodil(a) jsem se.....a měřím....."

 

"Hurá! Jsem tu! Už od … hod! Co se týká váhy jsem valibuk po tátovi … g, … cm. Jinak zatím všechno  OK. A...přece, jmenuji se .....! "

 

"Milí přátelé a známí, tak už jsem mezi vámi! Jmenuji se ..... ,moje míry jsou......a narodil jsem se v..... a už teď se na vás moc těším.""Ahoj, 9 měsíců jsem se skrýval v utajení, ale dnes v ... hod. je čas, abych odkryl svou pravou identitu: jsem .... (jméno), ... kg, ... cm a pořádně to tu roztočím!""S pořadovým číslem 2 se Vám představuje další krasavec: Jmenuje se ..., narodil se v... hod a jeho míry jsou opět ideální: .... cm a .... g."

 

Brácha šimral mamku na bříšku, že chce vidět malou Elišku. Tak vás tedy v (čas) pěkně zdravím, ...cm měřím, ...kg vážím.

 

Eliška přeje krásný den, vykoukla zrovna z bříška ven. Je to princeznička malá (váha, míra), radost nám všem udělala.

 

Zdravím všecky z dlouhé cesty, už se třesu na nevěsty. Patriku mi říkají, zvážili  (i změřili) mě potají (....).

 

Máma mi půjčila mobil, tak píšu, že jsem se zrodil. Je mě zatím ždibíček (váha, míra) a jmenuju se Kubíček.

 

Hola, hola, kdo to volá?
To je naše miminko!
Narodilo se dnes ráno a křičí na nás malinko:
„Mámo, táto, už jsem tady, tak se na mě koukněte.
Slyšela jsem, že je prima, být tu s Vámi na světě!”
„Babi, dědo, teto, strejdo, vy všichni kamarádi, přijďte se taky podívat, uvidím Vás ráda!”
Jmenuji se Jana, narodila jsem se v 6:25 a měřím 50 cm.

 

Malá ryba v síti uvízla,
k ránu ve 2:30 na svět vylezla.
Jak velká je to rybička?
Měří 50 cm a váží 3,50 kilíčka.
A jaké je jméno té naší ryby?
Je to Veronika bezpochyby!

 

Všichni slyšte novinu,
máme větší rodinu!
Dneska ráno byl ten čas,
kdy další přišel mezi nás.
Je to malý uzlíček
- 50 cm, 3,25 kg -
říkáme mu Toníček.

 

To je ale rána, k (jméno) přiletěla vrána. Posíláme zprávičku, máme krásnou holčičku,...váha, míra, hodina.

 

Ahoj, jmenuji se ..... vážím ...kg a narodila jsem se v ...hod. Já i maminka jsme v pořádku a tatínek bude taky - až vystřízliví.

 

Chcete znát tu novinu, máme holku jako malinu, narodila se v... jmenuje se .... a její míry jsou.... jsme všichni 3 v pořádku

 

„Ahoj, jmenuji se.... a od dnešních (čas narození) pomáhám bráchovi zlobit mamku a taťku. Soutěžní míry mám....“

 

Dnes ráno přišla k mému balkónu hvězda, jmenuje se .... a měří....

 

Včera večer v 19.41 jsem otevřel očička,
52 cm a 3,450 kilíčka.
Kdo jsem? Nemáš zdání?
Lukášek se vám klaní!

 

Mám 2 uši k naslouchání a 2 oči na koukání,2 nožičky na chození a 2 ruce na mazlení.Vážím ?,měřím?,a na světě jsem od?S bráškou se uvidím za krátko a říkat mi budou Agátko!

 

Bříško dnes opustilo miminko,
protože místa tam už mělo malinko,
od 18:30 sladce spinká,
v náručí u tatínka
Filípek, který měří...,váží..

 

Naše dcerka už je tady,vedle táty,vedle mámy.Všichni tři jsme v pořádku,dovyprávím pohádku.Její míry tady jsou (3,5kg - 51 cm),krásné jméno ponesou. Je to Verunka

 

Teď už vás poznám nejenom po hlase, ale jen když se mi budou chtít otevřít oči. Moc ráda totiž spím, což rodiče vítají. Janička Nováková 3000g a 50cm.

 

Výsledek našich amatérských genetických pokusů se narodil dnes v ..jmenuje se...a míry jsou...s pozdravem.....

 

Ahoj, jmenuji se Laura a před malou chvilkou jsem se narodila své mamince a už se moc těším až poznám i Tebe. Vážím... a měřím...

 

Chci Vám svým jménem oznámit, že dnešního dne v ...hod. vydalo bříško mojí maminky tajemství se jménem ... Važím ...g a měřím...cm. Všichni tři jsme v pořádku.

 

Dnes (datum) je velký den, v (čas) se nám splnil sen. Přišlo na svět děťátko, říkáme mu/jí (jméno).